Skip to content

Poznaj nasze usługi

człowiek, stoi przed autem, uśmiecha się
kobieta i mężczyzna, stoją przed autem, on mierzy bieżnik w oponie, ona podziwia

Oferty serwisowe

Poznaj ofertę serwisową, pakiety, promocje i sposoby finansowania.

człowiek, uśmiecha się, wymienia klocki hamulcowe

Obsługa serwisowa

Przeglądy i naprawy wykonywane przez naszych ekspertów

Serwis Door2Door

Naszym nadrzędnym celem jest doskonałe zadowolenie Klienta. Uważnie słuchamy Państwa uwag i zgłoszeń oraz aktywnie staramy się je zrozumieć, aby jak najlepiej realizować zlecenia serwisowe oraz stale polepszać jakość naszej pracy

Wizyty w serwisach umawiane są w terminach dogodnych dla naszych Klientów. Staramy się, aby czas oczekiwania na przyjęcie pojazdu do naprawy w ASO Hyundai był możliwie najkrótszy.

W razie dłuższej wizyty serwisowej, autoryzowany serwis Hyundai udostępnia samochody zastępcze na atrakcyjnych warunkach lub proponuje podwiezienie we wskazane miejsce.

Naprawy w serwisie dokonywane są przez certyfikowanych specjalistów, z których każdy przechodzi szkolenie techniczne i produktowe, dzięki czemu mają Państwo pewność, że obsługa samochodu przebiega zgodnie z aktualnymi wymaganiami producenta. Zarówno naprawy jak i kontrole stanu technicznego prowadzone są przez najlepszych specjalistów. Oddajesz samochód w profesjonalne ręce, które doskonale znają każdy szczegół twojego auta.

Autoryzowane serwisy Hyundai dysponują zawsze aktualną dokumentacją techniczną i oprogramowaniem diagnostycznym. Dzięki temu można mieć pewność, że potencjalne usterki zostaną poprawnie zdiagnozowane, a samochód zostanie naprawiony we właściwy sposób. 

ASO Hyundai dysponują oryginalnymi częściami zamiennymi o gwarantowanej przez Hyundai Motor Poland jakości i niezawodności. Części montowane w autoryzowanym serwisie Hyundai są zawsze doskonale dopasowane i dobrane wg. aktualnego katalogu części. Pozwolą Ci w pełni cieszyć się z Twojego auta przez długi czas.

Wszystkie naprawy wykonane przez nasze stacje objęte są pełną gwarancją. Ponadto, realizując naprawy, przekazujemy szczegółowe, szacunkowe koszty i czas naprawy. Ewentualne dodatkowe prace przeprowadzamy dopiero po uzyskaniu Państwa akceptacji. Wszystkie wykonane naprawy zostaną wyjaśnione przez naszych doradców i poddane szczegółowemu sprawdzeniu pod kątem kosztów.

Korzystając z Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai, zyskujesz pewność, że książka serwisowa auta oraz dokumentacja serwisowa będzie prowadzona starannie i rzetelnie. Dzięki temu przy sprzedaży auta będziesz mógł uzyskać za nie wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że dane zawarte w dokumentacji serwisowej pojazdu są zgodne z rzeczywistością.

Dzięki dużej ilości serwisów, dostęp do naszych stacji jest szybki oraz bezproblemowy. Nasze stacje funkcjonują zgodnie z aktualnymi normami dotyczącymi ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa. Czystość w naszych stacjach podlega nieustannej weryfikacji przez niezależnych audytorów Podczas obsługi warsztatowej w Autoryzowanej Stacji Obsługi samochód będzie chroniony przed zabrudzeniem zgodnie z wysokimi standardami producenta, a po naprawie trwającej powyżej 1 godziny lub po przeglądzie otrzymacie Państwo samochód starannie umyty

Podczas oczekiwania na naprawę lub kontrolę czekają na Państwa wygodne miejsca do siedzenia, aktualna prasa, dostęp do Internetu oraz ciepłe i zimne napoje.

Po wizycie w serwisie pracownik w Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai skontaktuje się z Państwem w przeciągu 3 dni roboczych w celu upewnienia się, że są Państwo w pełni zadowoleni z wykonanych usług.

Umów się na wizytę