Sekretariat

531-623-606


 

Salon Samochodowy


 

Doradca handlowy Hyundai oraz Ubezpieczenia

Agnieszka Cichoń


Tel: (74) 842-23-99 / wew. 1 -> 2

Kom: 509-203-417

E-mail: agnieszka.c@autoforte.pl


 

Doradca handlowy Hyundai + Fiat + Iveco

Marcin Mądry


Tel: (74) 842-23-99 / wew. 1 -> 3

Kom: 519-892-635

E-mail: marcin.m@autoforte.pl


 

Doradca flotowy Hyundai

Wojciech Jóźwiak


Tel: (74) 842-23-99

Kom: 500-060-855

E-mail: wojciech.j@autoforte.pl


 

Kierownik salonu Hyundai

Paweł Zieliński


Tel: (74) 842-23-99

Kom: 794-929-900

E-mail: pawel.z@autoforte.pl

 

Flota samochodowa


 

Doradca Flotowy Hyundai

Wojciech Jóźwiak


Tel: (74) 842-23-99

Kom: 500-060-855

E-mail: wojciech.j@autoforte.pl

 

Serwis


 

Doradca serwisu

Magdalena Krystyniak

 

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 4 -> 1

Kom: 794-929-400

E-mail: magda.k@autoforte.pl


 

Kierownik serwisu

Jacek Motyl

 

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 4 -> 1/2

Kom: 509-203-411

E-mail: jacek.m@autoforte.pl


 

p.o. Dyrektor Posprzedaży

Adrian Szymczak

 

Kom: 797-170-101

E-mail: adrian.sz@autoforte.pl

 

Likwidacja szkód komunikacyjnych


 

Doradca serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Piotr Chaba

 

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 3

Kom: 794-929-399

E-mail: piotr.ch@autoforte.pl

 

Dział części zamiennych


 

Kierownik działu części zamiennych

Mariusz Bator

 

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 5

Kom: 508-063-128

E-mail: mariusz.b@autoforte.pl


 

Doradca działu części zamiennych

Mariusz Arent

 

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 5

Kom: 889-630-100

E-mail: mariusz.a@autoforte.pl