Skontaktuj się z nami

Salon Hyundai

Doradca handlowy Hyundai oraz Ubezpieczenia

Agnieszka Cichoń

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 1 -> 2

Kom: 509-203-417

e-mail: agnieszka.c@autoforte.pl

Specjalista do spraw ubezpieczeń

Alicja Salamon

Tel:  (74) 842 23 99

Kom: +48 794 939 900  

e-mail : alicja.s@autoforte.pl

Doradca flotowy Hyundai

Wojciech Jóźwiak

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 500-060-855

E-mail: wojciech.j@autoforte.pl

Salon Fiat Professional

Doradca handlowy
Fiat Professional, Iveco

Marcin Mądry

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 1 -> 3

Kom: 519-892-635

e-mail: marcin.m@autoforte.pl

Serwis

Kierownik serwisu

Jacek Motyl

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 4 -> 1/2
Kom: 509-203-411
e-mail: jacek.m@autoforte.pl

Doradca serwisu

Magdalena Krystyniak

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 4
Kom: 794-929-400
e-mail: magda.k@autoforte.pl

Doradca serwisu

Łukasz Leśniewski

Kom: 731 887 517

e-mail: lukasz.l@autoforte.pl

 

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Kierownik serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Piotr Chaba

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 3
Kom: 794-929-399
e-mail: piotr.ch@autoforte.pl

Doradca serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Patryk Nolberczak

Tel. (74) 842 23 99    
Kom: 794-929-399
e-mail: patryk.n@autoforte.pl

Dział części zamiennych

Kierownik działu części zamiennych

Mariusz Bator

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 5
kom: 508-063-128
e-mail: mariusz.b@autoforte.pl

Doradca działu części zamiennych

Mariusz Arent

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 5
kom: 889-630-100
e-mail: mariusz.a@autoforte.pl

Dyrektor Posprzedaży

Adrian Szymczak

kom: 797-170-101 e-mail: adrian.sz@autoforte.pl

Kierownik salonu

Paweł Zieliński

kom: 794-929-900
e-mail: pawel.z@autoforte.pl

 

Możesz też skorzystać z poniższego formularza: