Skip to content

Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy Hyundai

Kierownik działu handlowego

Paweł Zieliński

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 1

Kom: 794-929-900

e-mail: p.zielinski@autoforte.pl

Doradca handlowy Hyundai oraz Ubezpieczenia

Agnieszka Cichoń

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 2

Kom: 509-203-417

e-mail: a.cichon@autoforte.pl

Specjalista do spraw ubezpieczeń

Alicja Szczepaniak

Tel:  (74) 842 23 99 / wew. 2

Kom: +48 794 939 900  

e-mail : a.szczepaniak@autoforte.pl

Doradca flotowy Hyundai

Wojciech Jóźwiak

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 1

Kom: 500-060-855

E-mail: w.jozwiak@autoforte.pl

Doradca handlowy
Samochody używane

Oleksandr Libryk

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 1

Kom: 519 892 635

E-mail: o.libryk@autoforte.pl

Serwis mechaniczny

Kierownik serwisu

Kamila Glonek

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 4

e-mail: k.glonek@autoforte.pl

Doradca serwisu

Katarzyna Chyży

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 4

e-mail: k.chyzy@autoforte.pl

Doradca serwisu

Łukasz Leśniewski

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 4
e-mail: l.lesniewski@autoforte.pl

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Kierownik serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Piotr Chaba

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 3
e-mail: p.chaba@autoforte.pl

Doradca serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Daniel Domański

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 3
e-mail: d.domanski@autoforte.pl

Doradca serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Patryk Nolberczak

Tel. (74) 842 23 99 / wew. 3  
e-mail: p.nolberczak@autoforte.pl

Dział części zamiennych

Kierownik działu części zamiennych

Mariusz Bator

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 5
e-mail: m.bator@autoforte.pl

Doradca działu części zamiennych

Janusz Łąpieś

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 5
e-mail: j.lapies@autoforte.pl

Doradca działu części zamiennych

Mariusz Arent

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 5
e-mail: m.arent@autoforte.pl

Dyrektor Działu Aftersales

Adrian Szymczak

Umów się na wizytę