Skontaktuj się z nami

Salon Hyundai

Doradca handlowy Hyundai oraz Ubezpieczenia

Agnieszka Cichoń

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 1 -> 2

Kom: 509-203-417

e-mail: a.cichon@autoforte.pl

Specjalista do spraw ubezpieczeń

Alicja Szczepaniak

Tel:  (74) 842 23 99

Kom: +48 794 939 900  

e-mail : a.szczepaniak@autoforte.pl

Doradca flotowy Hyundai

Wojciech Jóźwiak

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 500-060-855

E-mail: w.jozwiak@autoforte.pl

Salon Fiat Professional

Doradca handlowy
Fiat Professional, Iveco

Marcin Mądry

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 1 -> 3

Kom: 519-892-635

e-mail: m.madry@autoforte.pl

Serwis

Kierownik serwisu

Kamila Glonek

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 4 -> 1/2
Kom: 509-203-411
e-mail: k.glonek@autoforte.pl

Doradca serwisu

Magdalena Krystyniak

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 4
Kom: 794-929-400

e-mail: m.krystyniak@autoforte.pl

Doradca serwisu

Łukasz Leśniewski

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 4
Kom: 731 887 517

e-mail: l.lesniewski@autoforte.pl

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Kierownik serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Piotr Chaba

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 3
Kom: 794-929-399
e-mail: p.chaba@autoforte.pl

Doradca serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Kamil Kameczura

Tel. (74) 842 23 99    
Kom: 794-929-309
e-mail: k.kameczura@autoforte.pl

Doradca serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Patryk Nolberczak

Tel. (74) 842 23 99    
Kom: 509-203-414
e-mail: p.nolberczak@autoforte.pl

Dział części zamiennych

Kierownik działu części zamiennych

Mariusz Bator

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 5
kom: 508-063-128
e-mail: m.bator@autoforte.pl

Doradca działu części zamiennych

Mariusz Arent

Tel: (74) 842-23-99 / wew. 5
kom: 889-630-100
e-mail: m.arent@autoforte.pl

Dyrektor Posprzedaży

Adrian Szymczak

kom: 797-170-101
e-mail: a.szymczak@autoforte.pl

Kierownik salonu

Paweł Zieliński

kom: 794-929-900
e-mail: p.zielinski@autoforte.pl

Możesz też skorzystać z poniższego formularza: