Sekretariat

531-623-606


 

Salon Samochodowy

 


 

Doradca handlowy Fiat + Iveco

Łukasz Biziorek

 

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 519-892-635

E-mail: lukasz.b@autoforte.pl

 


 

Doradca handlowy Hyundai oraz Ubezpieczenia

Agnieszka Cichoń

 

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 509-203-417

E-mail: agnieszka.c@autoforte.pl

 


 

Doradca handlowy Hyundai + Ubezpieczenia

Paweł Zieliński

 

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 794-929-900

E-mail: pawel.z@autoforte.pl

 

Flota samochodowa

 


 

Doradca flotowy

Wojciech Jóźwiak

 

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 500-060-855

E-mail: wojciech.j@autoforte.pl

 

Serwis

 


 

Kierownik serwisu

Jacek Motyl

 

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 509-203-411

E-mail: jacek.m@autoforte.pl

 


 

Doradca serwisu

Adrian Szymczak

 

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 797-170-101

E-mail: adrian.sz@autoforte.pl

 


 

Dyrektor serwisu

Maria Chmielewska

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 794-929-400

E-mail: maria.c@autoforte.pl

 

Likwidacja szkód komunikacyjnych

 


 

Doradca serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Dawid Kirszenstein

 

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 509-203-414

E-mail: dawid.k@autoforte.pl

 


 

Doradca serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Piotr Chaba

 

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 794-929-399

E-mail: piotr.ch@autoforte.pl

 

Dział części zamiennych

 


 

Kierownik działu części zamiennych

Mariusz Bator

 

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 508-063-128

E-mail: mariusz.b@autoforte.pl

 


 

Doradca działu części zamiennych

Mariusz Arent

 

Tel: (74) 842-23-99

Kom: 889-630-100

E-mail: mariusz.a@autoforte.pl