Zimowa wyprzedaż w salonach Hyundaia


Hyundai zaprasza do odwiedzenia swoich salonów w całej Polsce i zapoznania się z aktualną ofertą Wyprzedaż Plus 2016, dotyczącą modeli wyprodukowanych w 2016 roku.

 

Marka przygotowała nie tylko atrakcyjne upusty gotówkowe, ale także pakiety dodatkowych korzyści.

W zależności od wybranego modelu Klient może liczyć na rabat wynoszący od 4 000 PLN dla najmniejszego Hyundaia i10 do nawet 24 000 PLN dla najwyższej wersji wyposażeniowej Premium SUV-a Santa Fe.

Przykładowo Klient, który zdecyduje się na zakup najbardziej popularnego modelu Hyundai Tucson z silnikiem 1.7 CRDi 115KM otrzyma upust 10 000 PLN.

Atrakcyjny sedan Elantra, odnotowujący na polskim rynku najwyższą sprzedaż w porównaniu z innymi europejskimi krajami, dostępny jest teraz w cenie niższej o 9 000 PLN.

Upust w wysokości 6 500 przewidziany jest także dla modelu i20 – reprezentującego segment B. Dodatkowo, jest on dostępny także z pakietem wyposażenia Drive (komplet felg aluminiowych 15 cali) w promocyjnej cenie 1 200 PLN.

Każdy z modeli (za wyjątkiem modelu IONIQ) został także objęty programem atrakcyjnego finansowania stanowiącym dowolny kredyt: kredyt od 0%, 50×50, 3 x 33 lub kredyt Hyundai Non-stop Auto.

Jednocześnie marka proponuje także premię za odkup, która wynosi od 2 000 PLN do 4 000 PLN, a także korzystny pakiet ubezpieczeniowy stanowiący 2,99% wartości samochodu.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie hyundai.pl oraz w salonach Hyundai w całej Polsce.16


Źródło: http://www.hyundai.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *